Usługi

Poznaj nasze dodatkowe

USŁUGI

ZAJMIEMY SIĘ WSZYSTKIM

Aby nasi Klienci mogli beztrosko napawać się walorami nowej nieruchomości, nasi Partnerzy zadbają o spełnienie ich najważniejszych potrzeb.

DORADZTWO FINANSOWE
WYKOŃCZENIE
POD KLUCZ
ZARZĄDZANIE NAJMEM

DORADZTWO FINANSOWE

Zakup inwestycji powinien być przyjemnością.
Spełnij marzenie o nowej nieruchomości  i nie trać zbyt wiele czasu i energii na formalności. 

Skorzystaj ze wsparcia profesjonalnych specjalistów naszego partnera, firmy pośrednictwa finansowego mFinanse S.A. Możesz się z nimi spotkać w placówkach stacjonarnych na terenie Trójmiasta jak i online. Współpracują z kilkunastoma bankami i instytucjami finansowymi w Polsce. Pomogą Ci w procesie ubiegania się o kredyt hipoteczny, gotówkowy czy firmowy.

Umów się na spotkanie i uzyskaj
wsparcie eksperta kredytowego

Co zyskują Klienci NDI Development
dzięki współpracy z mFinanse?

oferta indywidualnie
dostosowana do Państwa

dedykowany opiekun
z wieloletnim doświadczeniem
w branży finansowej

wybór najlepszych
ofert kredytów
hipotecznych

zgodność z najwyższą
jakością standardów
i procedur

elastyczne godziny
i miejsce spotkania
dostosowane do Państwa

WYKOŃCZENIE
POD KLUCZ

Dzięki współpracy z najwyższej klasy architektami wnętrz oferujemy Klientom apartamenty dopracowane w każdym calu.

Na życzenie Właściciela lokalu proces wykończenia pod klucz poprzedzony jest spotkaniami i wspólnym poszukiwaniem kierunku, w jakim się zmierza – tak, by zachowując prestiż, komfort i klasę samą w sobie, odnaleźć jednocześnie indywidualnego, jedynego w swoim rodzaju „ducha” apartamentu. Klientom, którym zależy przede wszystkim na ponadczasowym stylu apartamentu, jego funkcjonalności oraz możliwie szybkim i nieangażującym wykończeniu, oferujemy konkretne, autorskie projekty architektów cieszących się najwyższą renomą. Niech Twój apartament będzie źródłem Twojej przyjemności i dumy…

ZARZĄDZANIE NAJMEM

Nasza współpraca z INA Management, ogólnopolskim operatorem aparthoteli w popularnych turystycznie i biznesowo miastach, gwarantuje naszym Klientom możliwość nieabsorbującego najmu krótko- oraz długoterminowego.

Operator będzie kreował markę Rezydencji Merwede poprzez indywidualną identyfikację wizualną oraz efektywne działania marketingowe, dzięki czemu inwestycja zyska rentowność i unikatowy charakter. Merwede posiadać będzie dedykowaną stronę internetową z profesjonalnym systemem rezerwacyjnym, co ułatwi pozyskiwanie nowych wynajmujących. Wykwalifikowany personel Recepcji, Służba Pięter oraz Dział Techniczny dodatkowo umilą Gościom pobyt w nadmorskich apartamentach. Wszystkie lokale w Rezydencji Merwede będą ustandaryzowane pod względem powierzchni, wyposażenia i udogodnień – po stronie operatora jest wysokiej jakości pościel hotelowa i ręczniki, kosmetyki i galanteria hotelowa, a także usługi sprzątania. Dzięki temu Goście doświadczają niepowtarzalnego, wysokiego standardu. To Ty decydujesz, kiedy luksusowy apartament masz tylko dla siebie, a kiedy jest Twoim źródłem dochodów.